AKTUALITY

 

Ahojté,máme tu nové aktualizace,vše zde bude nové.tak se těšte! Koukněte do fotogalerie 2009,jsou tu nové obrázky Hannah Montana / Miley Cyrus!Dlouho jsem tu nebyla,tak se snažím dát web do pořádku!Tak doufám že se mi to povede a že se vám tu bude líbit!

S pozdravem Domča!-24.7.2009

 

Ahojky všem! Moc vás zdravím a vítám vás na mé nové webové stránce. Jmenuji se Dominika Mílová je mi 12 let a jsem z Náchoda. Mám patnáctiletého bráchu a dvouletou ségru. Mám ale taky mamku a taťku. Poníka Bleska, psa Jessicu, kočky Mikeš a Mínka. Mám ale taky moji nej milovanou prababičku co mám strašně moc ráda!.Moje nejlepší kamarádka je Kačka Slezáková,pak Bára Lantová,Terka Kaválková,Nikča Ladnarová,Elča,Týnuška johnová atd.Mám je všechny mots a mots ráda!

Díky, mějte se a ahojky všem!

 

Tuto sobotu jsem se zúčastnila soutěže ve sportovním Aerobiku v Hradci Králové. Zlatý pohár. Dostala jsem se do finále,ale bedna (umístění do třetího místa) by bylo lepší :-) byl se mnou můj bezva taťka a moje mladší sestřička Andrejka, která si také pěkně zaskotačila.Viz foto a nějaké video na hlaví stránce nebo po odklepnutí ZDE.